Bengtsson maakt eerste minuten

Geschreven door Bjorn op 22 juli 2010 om 08:53 | Bron: FC Twente Bengtsson maakt eerste minuten

Rasmus Bengtsson heeft woensdagavond zijn debuut gemaakt voor FC Twente. De Zweedse verdediger viel een kwartier voor tijd in tegen VfB Stuttgart (2-1 nederlaag)."Het is jammer dat je de wedstrijd zo weggeeft, maar het voelt wel goed mijn eerste minuten te hebben gemaakt", reageerde Bengtsson, overgekomen van het Duitse Hertha BSC.

Bengtsson is de laatste aankoop van Michel Preud'homme tot dusver. De 24-jarige Zweed tekende een contract voor drie seizoenen met een optie voor nog een jaar. Bengtsson kwam met een conditionele achterstand binnen in Enschede. "Het gaat steeds beter, conditioneel merk ik dat ik vooruit ga. Dat neemt niet weg dat ik nog sterker kan worden. Voor mijn gevoel zit ik nu op zestig procent. Voor mezelf is het voornaamste om dat zo snel mogelijk op honderd procent te krijgen."

De eerste weken bij FC Twente smaken naar meer. "Het is een leuk team om in te spelen en ook de mensen van de leiding van de club zijn prettige personen", aldus Bengtsson. "Het is bovendien een sterke selectie die met name technischer speelt dan mijn vorige club Hertha BSC. Voorlopig moet ik ervoor zorgen om conditioneel op en top fit te geraken, daarna hoop ik minuten te pakken. Al ben ik me er van bewust dat het niet eenvoudig zal worden. Er staat een ijzersterk duo achterin, dus het enige wat ik kan doen is alles op alles zetten."

Reacties (0)

    Er zijn nog geen reacties geplaatst! Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

Voetbal nieuws