FC Twente verhuurt Bannink en Rendla

Alexander Bannink en Andrej Rendla dragen dit seizoen het shirt van Heracles Almelo. FC Twente verhuurt beide talenten voor een seizoen aan onze Almelose buren. De landskampioen wil beide middenvelders ervaring op laten doen in de eredivisie en acht de kans op speeltijd bij Heracles Almelo groter. Rendla kwam lange tijd niet in actie door blessures. Bannink maakte dit seizoen zijn competitiedebuut voor FC Twente.
Reacties (4)
Bannink had in niet verhuurd.
Ik dacht dat Rendla niet op het kunstgras van heracles wou voetballen? ivb met zijn blessures.
Goede dienst voor zowel twente als heracles
Hij is in Almelo geweest, heeft het kunstgras gecontroleerd en had er toch wel een goed gevoel bij gelukkig.
Het is beter voor beide natuurlijk dat ze nu speeltijd op doen op het hoogste niveau, zie ze beide eigenlijk nog wel graag doorbreken bij FC Twente. ;)
Ik dacht dat Rendla niet op het kunstgras van heracles wou voetballen? ivb met zijn blessures.
Goede dienst voor zowel twente als heracles
Dat zijn prima versterkingen voor Heracles! Ook mooi dat ze ervaring op doen. Goede zet van twente. Deze jongens FCT nog erg waardevol voor de toekomst zijn! Laten ze zich maar eens bewijzen! :)






Reactie plaatsen
Je moet inloggen om te kunnen reageren. Niet geregistreerd? Registreer jezelf.