Bannink verhuurd aan FC Zwolle

Geschreven door Niek op 06 juli 2011 om 14:34 | Bron: FC Zwolle Bannink verhuurd aan FC Zwolle

Alexander Bannink is door FC Twente verhuurd aan Zwolle. Daarbij hebben de Zwollenaren een optie tot koop op de middenvelder bedongen.

Bannink werd al een half jaar gehuurd verhuurd aan Heracles Almelo, maar ook daar kwam hij weinig aan spelen toe. Vorig seizoen speelde de 21-jarige middenvelder twee duels voor FC Twente en vier voor Heracles. Dit seizoen was de kans op speelminuten eveneens klein met Brama en Landzaat voor zich als controlerende middenvelders.

Reacties (2)

  • Avatar
    larriee - 6 juli 2011 om 15:56
    twentefanhenk zegt:

    Goede zaak voor de ontwikkeling van Bannink,kunnen ze dit ook niet met andere talenten(spelers) zoals :Berghuis,Leugers,Rendla,Gouriye,Vogelsang ,Stockentree en Parker doen?

    parker noem ik geen talent meer, verkopen die vent. Leugers misschien naar energie cot. Rendla verhuren en de rest een aantal keer laten invallen.

  • Avatar
    twentefanhenk - 6 juli 2011 om 15:32

    Goede zaak voor de ontwikkeling van Bannink,kunnen ze dit ook niet met andere talenten(spelers) zoals :Berghuis,Leugers,Rendla,Gouriye,Vogelsang ,Stockentree en Parker doen?

Voetbal nieuws