Anco Jansen geschrokken van FC Twente: "Met deze namen, kom op!"

FC Twente ging afgelopen week in een oefenduel hard onderuit. Het Duitse Paderborn was met maar liefst 7-0 te sterk voor de ploeg van John van den Brom. Anco Jansen is ervan geschrokken.

"Oefenwedstrijden, tegen Duitsers... Die gaan als de brandweer", weet Jan van Staa te vertellen in De Oosttribune. "We hebben zelf ook van die wedstrijden gespeeld. Die Duitsers spelen zoals in de competitie. En Nederlanders hebben vaak het idee dat ze aan het oefenen zijn, die gaan een beetje wisselen. Dan kom je gewoon niet mee", aldus Van Staa.

Hij noemt de 7-0 nederlaag een 'aanfluiting'. Jansen haakt in: "Toen ging ik naar de opstelling kijken. Daar schrok ik van. Tweede Bundesliga, 7-0, kom op... Met deze namen. Daar schrok ik wel van."

Lees meer:
0 reacties