Anco Jansen looft FC Twente-aanwinst: "Echt een toptransfer"

FC Twente verloor zondagavond met 2-1 op bezoek bij FC Porto. Robin Pröpper maakte in Portugal zijn officieuze rentree. Anco Jansen is onder de indruk van de 31-jarige verdediger.

"Het is echt een hele goede transfer met Pröpper die terugkomt. Hij is echt super belangrijk", zegt Jansen bij De Oosttribune. Pröpper tekende voor maar liefst vier seizoenen in Enschede. "Maar ik denk dat dit een geval is: anders krijg je 'm niet. Ik heb met hem gespeeld en het is een jongen die heel goed op zijn lichaam let en er alles aan doet om fit te zijn. Het is een verstandige gozer. Van 32 tot 36 jaar is voor een centrale verdediger helemaal niet slecht. Misschien dat hij na zijn carrière ook wel bij de club blijft, zo'n type lijkt het me wel. Dan is het nooit echt een ramp dat zo'n jongen lang onder contract staat."

"Maar dit gewoon echt een aanwinst", vervolgt Jansen vol lof. "Helemaal omdat ze vorig jaar best wel zoekende waren centraal achterin. Er waren vaak wisselende samenstellingen en andere duo's. Ik vond het voetballend vermogen echt heel vaak vrij matig. Ze moesten constant met Michel Vlap achterop het middenveld gaan spelen om maar aan te voetballen toe te komen. Robin kan dat gewoon vanuit zichzelf veel beter."

Pröpper maakte in de eerste helft tegen FC Porto ook al indruk op Jansen. "Hij liet zondag de crosspass al een paar keer zien. Hij ziet het gewoon en kan ook uitstellen. Hij heeft een geweldige pass tussen de linies door. Aan de bal word je daar in de opbouw echt heel veel beter van. En dan nog de ervaring, hij is aanvoerder geweest. Het is gewoon echt een toptransfer", besluit de analist. 

Zet in op FC Twente in Europa!

FC Twente speelt donderdag de heenwedstrijd in de tweede voorronde van de Europa League. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties