Antwerp bevestigt komst Andries Ulderink als assistent Van Bommel

Andries Ulderink
Andries Ulderink Foto: © Pro Shots

Andries Ulderink is officieel aangesteld als assistent van Mark van Bommel bij Royal Antwerp. De Belgische club bevestigt de komst van de nieuwe trainer en zijn assistenten via de eigen kanalen. Naast Ulderink neemt Van Bommel ook John Stegeman mee naar de Great Old.

Andries Ulderink leverde na het behalen van Europees voetbal zijn contract in bij FC Twente omdat hij over bepaalde technische zaken andere ideeën had. Een dag later gonsde het al in de wandelgangen dat Ulderink een andere baan bij Antwerp zou hebben geaccepteerd. Dit zorgde in Enschede voor de nodige verbazing. Nu volgt dus de officiële bevestiging dat Ulderink in België aan de slag gaat.

Bij Antwerp bekleedt Marc Overmars de functie van directeur voetbalzaken. Ulderink en Overmars kennen elkaar nog van hun gezamenlijke periodes bij Go Ahead Eagles en Ajax. In Amsterdam was hij onder andere de rechterhand van Jaap Stam bij de beloftenploeg.

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
Excelsior
18:45
FC Twente
zo
9/04
FC Twente
12:15
SC Cambuur
zo
16/04
FC Utrecht
14:30
FC Twente
zo
23/04
FC Twente
12:15
Sparta Rotterdam
zo
7/05
FC Emmen
12:15
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
Bekijk de hele stand