Arnautovic: "Spelen voor FC Twente was daardoor ook indrukwekkend"
Het Nederlands elftal neemt het dinsdagavond op tegen Oostenrijk. Het is het laatste groepsfaseduel van Oranje op het EK, voordat de knock-outfase begint. Bij de Oostenrijkers speelt voormalig FC Twente-speler Marko Arnautovic. De oud-aanvaller van de Tukkers heeft maandag teruggeblikt op zijn tijd in de Eredivisie en bij FC Twente.
"Ik was toen in de jeugd vleugelspits en ook nog heel snel. Nu iets minder", grapt de 35-jarige Arnautovic maandag tijdens de persconferentie van Oostenrijk. "Het was een ongelooflijk mooie tijd. Hollanders zijn heel familiair. Ik werd er geweldig opgevangen door een gastgezin. Spelen voor FC Twente was door de fans ook indrukwekkend. En andere stadions in Nederland vond ik ook mooi."
"Ik heb er echt een ongelooflijke mooie tijd gehad. Ik zie het als mijn tweede vaderland. Deze wedstrijd is ook speciaal voor mij. Ik heb zeer veel van het land leren kennen, maar ook omdat ik heel veel aan Nederland te danken heb", aldus Marko Arnautovic. Het duel tussen het Nederlands elftal en Oostenrijk begint dinsdag om 18.00 uur.