Arnold Bruggink: "Dan is hij gewoon een topspeler voor FC Twente"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

Sam Lammers ontbrak zondagmiddag in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De spits, die tegen Almere City FC nog aan de aftrap stond, was niet fit. Lammers kreeg na zijn laatste wedstrijd de nodige kritiek. Technisch directeur Arnold Bruggink vindt het jammer dat spelers zo snel worden afgeschreven.

"Vorige week tegen Almere City kwam hij uit een blessure, we wisten dat die nog niet helemaal weg was", vertelt Bruggink in gesprek met Voetbal International. "Sam zei zelf dat hij kon spelen, wilde spelen. Hij was niet helemaal vrij. Maar als je op dat veld staat, word je wél afgerekend. Dat heeft hij gemerkt." 

"Hij had last, het ging niet lekker, hij kreeg veel over zich heen", vervolgt Bruggink. "Zijn intentie was om de club en het team te helpen. Dat heeft hij met de beste bedoelingen gedaan. Pakte niet goed uit, ook weer een les. Maar honderd procent fit is Sam gewoon een topspeler voor FC Twente."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
Bekijk de hele stand