Arnold Bruggink doet WK-voorspelling: "Dat is echt bijzonder"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

Arnold Bruggink denkt dat Kylian Mbappé de topscorer van het WK wordt. De grote spelers scoren er dit eindtoernooi flink op los. 

Momenteel zijn Lionel Messi, Erling Haaland en Mbappé met zeven doelpunten topscorers van het WK. Harry Kane volgt met zes doelpunten. De doelpuntenmakers zijn allemaal nog actief, dus belooft het een spannende strijd te worden de komende wedstrijden. "Dat is echt bijzonder. Want er is er altijd wel eentje die uit vorm is of niet zo ver komt", reageert Bruggink in het Algemeen Dagblad.

Bruggink genoot onlangs van Haaland, die met twee goals afrekende met Brazilië. "Fascinerend", oordeelt de voormalig spits. "Van al de spelers die hoog staan in de lijst van topscorers heeft hij de meeste sympathie, denk ik. Hij is met zijn 25 jaar ook de jongste en speelt ook online heerlijk met zijn imago. Maar hij wordt geen topscorer vermoed ik."

De oud-speler en directeur van FC Twente zet zijn geld eerder in op Mbappé. "Gevoelsmatig vind ik het beeld dat de laatste jaren rond hem is ontstaan verkeerd. Ik zie in elk geval totaal geen vervelende speler in hem. Echt in niks", aldus Bruggink. "Het helpt niet mee dat Paris Saint-Germain prijzen is gaan winnen zonder hem en Real Madrid juist weer niet sinds hij er binnenkwam."

Bruggink vindt het niet eerlijk om de Fransman daar de schuld van te geven. "Maar neem nou de wedstrijd tegen Paraguay waarin hij werd geïntimideerd, ze ook onder zijn huid kropen en zelf ook uitdeelde. Hij kon zich inhouden, benutte onder druk zelfs een strafschop en stapte als winnaar van het veld."

Zet in op Noorwegen tegen Engeland!

Donderdagavond staat de kraker in de kwartfinale op het WK tussen Noorwegen en Engeland op het programma. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties