Arnold Bruggink in nieuwe functie bij FC Twente? "Misschien wel"

Arnold Bruggink stopt per direct als technisch directeur van FC Twente. De oud-speler van de Enschedese club krijgt geen andere functie bij de club, maar sluit dat in de toekomst niet uit. 

"Er zullen best een aantal dingen zijn die ik niet zo goed kan, maar ik kan een aantal dingen ook zeker goed", vertelt Bruggink via de officiële kanalen van FC Twente. "Ik denk dat ik goed in de gaten heb dat je op belangrijke posities de juiste mensen moet hebben. Dat onderdeel, en ook met de spelers en staf, vond ik heel leuk om te doen. Daar dichtbij zitten, erover nadenken en spelers helpen."

"Als ik met spelers ging zitten zei ik vaak dat ik even mijn pet als technisch directeur afzette en dan ben ik gewoon even oud-speler, omdat ik heel vaak voelde als een speler baalde als hij de op bank zat of als hij de trainer even irritant vond", vervolgt Bruggink. "Dan moet je ook gewoon luisteren en was ik even geen technisch directeur. Ik vond het dan leuk om ervaringen te delen en daarover na te denken. Dat vond ik zeker het leukste eraan."

Zo'n rol zit er momenteel niet in bij FC Twente. "Misschien ambieer ik die wel, maar voor nu moet het gewoon even stoppen. Twee weken vakantie gaan daarbij echt niet helpen. We zijn natuurlijk al lang bezig om te kijken wat het elftal nodig heeft om door te gaan en om goed te presteren komend seizoen, want dat is het allerbelangrijkste. Bij die gesprekken ben ik allemaal bij geweest. Daar zijn we allang mee bezig, dus die gesprekken lopen ook allemaal. En ik weet ook dat de club in goede handen is. Op de belangrijkste plekken zitten hele goede mensen en ik ben heel blij dat Jan Streuer mijn taken zal overnemen", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties