Arnold Bruggink onthult: "Daarom lieten wij hem eerst niet gaan"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

Arnold Bruggink doet een boekje open over de transfer van Anass Salah-Eddine naar AS Roma. De technisch directeur van Twente onthult waarom het zolang duurde voordat hij vertrok. 

"Hij was er letterlijk ziek van dat hij die transfer niet kon maken", vertelt Bruggink in Goedemorgen Eredivisie. "Wij lieten hem niet gaan omdat er niet genoeg geld werd geboden. Dan mag hij daar teleurgesteld over zijn, maar hij heeft een contract bij ons en wij mogen hem dan tegenhouden. Hij kon er niet van slapen, dus ik heb hem zoveel aan de telefoon gehad in die periode."

Na verloop van tijd kwam AS Roma weer op de lijn en werden de gesprekken hervat. "Daarna ontstond de situatie dat AS Roma terugkwam met een hoger bod, waardoor wij weer in gesprek zijn gegaan", gaat Bruggink verder. 

Volgens de technisch directeur van Twente is de Europa League cruciaal geweest voor de Enschedeërs. "Dat is wat de Europa League met ons ook heeft gedaan. Ik durf wel te zeggen dat als wij geen Europa League hadden gespeeld, dan had Salah-Eddine niet bij AS Roma gespeeld. Want hij heeft in die wedstrijden laten zien dat hij een hoog niveau kan aantikken."

Lees meer:
0 reacties