Australische bekerwinnaar wil Verbeek op korte termijn presenteren'

Berichten uit Australië duiden erop dat Gertjan Verbeek komend seizoen bij Adelaide United aan de slag gaat als trainer. De verwachting is dat de onderhandelingen snel worden afgerond en dat de voormalig trainer van FC Twente in juni kan beginnen. 

Volgens diverse Australische media, waaronder The World Game, heeft de Nederlandse voorzitter Piet van der Pol zelf Verbeek benaderd voor de rol. Adelaide staat momenteel vierde in de Australische A-League en strijd nog met Perth Glory om de landstitel.

Eerder dit seizoen wist Adelaide in oktober ten koste van Sydney FC al de FFA Cup te veroveren. Verbeek's laatste job was bij FC Twente, dat hem in maart vorig jaar ontsloeg maar nog steeds zijn salaris bestaald.

"Gertjan Verbeek - the seasoned Dutchman set to be announced as Adelaide United’s new coach - will 'fit the Australian mentality perfectly', according to ex-Socceroo Brett Holman." via @lewieatlarge. #SBSTheWorldGame https://t.co/Bc8Inx7rOv

— SBS - The World Game (@TheWorldGame) May 8, 2019

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
Excelsior
18:45
FC Twente
zo
9/04
FC Twente
12:15
SC Cambuur
zo
16/04
FC Utrecht
14:30
FC Twente
zo
23/04
FC Twente
12:15
Sparta Rotterdam
zo
7/05
FC Emmen
12:15
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
Bekijk de hele stand