Besselink beleeft droomweek: "Pak je weer een mooie wedstrijd mee"

Gijs Besselink
Gijs Besselink Foto: © Pro Shots

Gijs Besselink heeft een mooie week achter de rug. Afgelopen week maakte hij tegen OGC Nice zijn basisdebuut namens FC Twente en zondag speelde Besselink negentig minuten mee tegen Ajax. De middenvelder maakte indruk.

Ondanks de droomweek had Besselink gemengde gevoelens na het treffen met Ajax. "Voor mij persoonlijk is het een heel mooie week. Eerst je basisdebuut maken tegen Nice, daar deed ik het goed. Dan hoor je dat je ook mag starten tegen Ajax en pak je weer een mooie wedstrijd mee. Maar het is wel zonde dat we deze wedstrijd niet gewonnen hebben", zo laat hij optekenen in De Telegraaf.

"We komen twee keer op voorsprong, hebben een goede kans op de 3-1, maar die gaat er niet in. Dan valt de bal er direct bij ons weer in, maar krijgen we ook weer een grote kans op de 3-2", zegt Besselink, die al langer betrokken is bij de hoofdmacht. "Het hele vorige seizoen heb ik ook al bij het eerste gezeten en ik heb meerdere keren mogen invallen. Je klopt op de deur. Het is wel een heel mooie week voor mij."

Besselink liet zichzelf zien tegen Ajax, speelde felle duels en pakte geel. "Dat zit wel in mijn spel. Ik ga stevig het duel aan, dan win je een duel ook vaak", merkt de speler uit Heeten op.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
Bekijk de hele stand