Boschker: "Je mag best weten: ik heb soms huilend op bed gelegen"

Sander Boschker geeft Twentse les aan Naci Ünüvar
Sander Boschker geeft Twentse les aan Naci Ünüvar Foto: © Screenshot FC Twente media

Sander Boschker werd na zijn actieve carrière keeperstrainer bij FC Twente. Heel veel plezier haalde hij daar niet uit, waardoor hij nu materiaalman is. Dat gaat hem goed af, en de keeper voelt zich weer een stuk gelukkiger.

"Ik kreeg steeds meer stress, sliep slecht. Dat tastte mijn humeur aan. Op het trainingsveld staan met de keepers vond ik mooi, maar er kwam steeds meer bij kijken. Je mag best weten: ik heb soms huilend op bed gelegen", zegt Boschker bij ELF Voetbal. "Wat als ik de cursus niet haal en geen keeperstrainer meer kan blijven bij FC Twente? Wat moet ik dan? Dan ga je meer nadenken over wat je wil en kunt. Ook op de club merkten steeds meer mensen dat ik niet langer de altijd opgewekte Sander was."

Voormalig FC Twente-directeur Paul van der Kraan sprak met de keeper en dat werkte op hem door. "In een gesprek met Paul vroeg hij aan mij: is de rol van materiaalman niets voor jou? Bij de club was al bekend dat Jacob Malki na bijna dertig jaar zou stoppen als materiaalman."

"Ik dacht eerst: waar heb jij het nou over? Materiaalman? Maak je een grap? Maar ik liet de vraag op mij inwerken en hoe meer ik erover nadacht, hoe meer ik dacht: laten we het gewoon proberen. Misschien is het toch iets voor mij. Dat is gebleken. Ik ga sinds anderhalf jaar weer fluitend naar de club", besluit hij. 

Zet in op FC Twente tegen PSV!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij PSV. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties