Bram van Polen kritisch op FC Twente: "Wij moesten dat voorkomen"

Bram van Polen
Bram van Polen Foto: © BSR Agency

Bram van Polen heeft vol onbegrip gereageerd op het spel en gedrag van FC Twente in de uitwedstrijd tegen NAC Breda. Volgens de oud-prof hielp FC Twente de thuisploeg in het zadel met de manier van spelen.

"Dat furieuze begin bij NAC, blijft toch mooi om te zien", zegt Van Polen op de website van ESPN. "Bij de eerste de beste ingooi gaat dat stadion al helemaal los. Het is natuurlijk een gigantisch wapen, die verre ingooi van Jan Van den Bergh. Ze speculeren daarbij ook een beetje op de georganiseerde chaos. Er komt natuurlijk geluk bij kijken, maar het werkt wel vaak. Vorige week viel de bal via het hoofd van Kersten precies voor de voeten van Omarsson."

"Dit team past ook gewoon goed bij de aanhang van NAC, dat geeft een mooie wisselwerking", vervolgt Van Polen. "En eerlijk is eerlijk, zo'n ingooi is gewoon niet lekker verdedigen met dat publiek erachter. Wij kregen vroeger als we bijvoorbeeld in de Kuip moesten spelen altijd de instructies om zulk soort dingen te voorkomen. Opstootjes en zo. Je probeert te voorkomen dat dat stadion explodeert", aldus de oud-speler van PEC Zwolle.

Van Polen genoot ook van het debuut van FC Twente-huurling Mats Rots bij Heracles Almelo. "Hij had ook een mooie solo, van een metertje of 70. Dat is wel lekker debuteren hoor. Met name aan de bal is dat echt een aanwinst voor Heracles. Ik vond het ook wel mooi dat Van de Looi hem gelijk liet starten. Dat vertrouwen maakte hij wel waar", besluit Van Polen. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 21 7 42
4 Feyenoord 21 20 39
5 AZ 21 15 37
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
9 NAC Breda 21 -10 26
Bekijk de hele stand