Bruggink: "Als de bal eenmaal gaat rollen is het heel moeilijk"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

Arnold Bruggink wilde niet dat Manfred Ugalde naar Spartak Moskou zou vertrekken. Dat zegt de technisch directeur van FC Twente bij ESPN, terwijl Bruggink wist dat FC Twente een recordbedrag aan hem kon verdienen.

"Ik zei: Alsjeblieft jongen, je bent 21. De wereld ligt aan je voeten. Als je bij ons blijft kan je later vast een mooie transfer maken", vertelt Bruggink bij ESPN. "Je kunt het altijd stoppen als club. Maar als de bal eenmaal gaat rollen, is het heel moeilijk om het tegen te houden. Op een gegeven moment vliegen de zaakwaarnemers naar Nederland en komt er druk op. Bovendien wilde hij zelf gewoon heel graag weg."

Myron Boadu moet de rest van dit seizoen de spitspositie op gaan vullen. "Dat ging ook niet makkelijk, maar is gelukkig goedgekomen", aldus een opgeluchte Bruggink. "Hij is nog niet helemaal fit, maar met Van Wolfswinkel hebben we nog een goede spits in huis."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand