Bruggink dacht aan uitblinker van PEC Zwolle: "Erg interessant"

Jan Streuer en Arnold Bruggink
Jan Streuer en Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

FC Twente heeft vorig jaar overwogen om Younes Namli aan te trekken, nadat de creatieve linkspoot vanwege een aflopend contract transfervrij kon vertrekken bij PEC Zwolle. Dat onthulde Arnold Bruggink in het programma 'VoetbalPraat' op ESPN. 

"We hebben het veel over hem gehad", vertelt de voormalig technisch directeur van FC Twente. "Hij was alleen in mijn ogen niet veel anders dan hoe Daan Rots speelt. Het is ook geen speler die heel erg snel is. Hij speelt voornamelijk aan de binnenkant. Wat ik aan Namli erg interessant vond, is dat hij een onwijs goed karakter heeft. Hij was met Van Polen de leider", constateert Bruggink.

Bram van Polen was zelf ook aanwezig in de studio en sprak vol lof over de aanvallende middenvelder, die in Nederland ook al bij SC Heerenveen en Sparta speelde. "Hij is een hele intelligente jongen", verklapt hij. "Hij is heel erg bedachtzaam, heel erg vriendelijk, maar ook wel echt een winnaar. Daarin eist hij wel continu veel. Hij heeft wel al eens de stap gemaakt naar Krasnodar", blikt Van Polen terug.

"Hij heeft in Frankrijk (bij Le Havre, red.) gespeeld. Dat zijn geen competities voor hem", vervolgt de voormalig PEC Zwolle-verdediger. "Namli moet in een voetballende ploeg komen waarin hij belangrijk gemaakt wordt en hij een bepaalde vrijheid krijgt. Dan heb je erg veel aan hem", besluit Van Polen. Namli speelde in 2026 vier wedstrijden bij PEC Zwolle en daarin nam hij één (geweldig) doelpunt en twee assists voor zijn rekening. In de uitwedstrijd tegen FC Twente (op 10 januari) maakte hij zijn rentree in de ploeg van trainer Henry van der Vegt. 

Zet in op FC Twente tegen FC Utrecht!

FC Twente speelt zondag de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties