Bruggink: "Dit moet een belangrijk onderdeel worden bij FC Twente"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

FC Twente is druk bezig geweest de afgelopen maand op de transfermarkt. Er is een groot aantal spelers die tijdelijk zijn vertrokken bij de Enschedese club. Verder zijn er maar liefst tien mutaties geweest binnen de selectie, weet ook Arnold Bruggink.

"Het zijn er inderdaad veel", geeft Bruggink toe in gesprek bij De Ballen Verstand. "Maar wij vinden dat 'spelers verhuren' een belangrijk onderdeel moet worden van FC Twente. Dat is belangrijk, als je spelers klaar wil stomen voor het eerste elftal. We hebben een goede selectie met veel smaken, maar we hebben El Maach en Mats Rots doelbewust verhuurd, omdat wij wilden dat ze minuten gingen maken. Wij denken dat dit heel goed is voor FC Twente, richting de toekomst. Wij kunnen ze hier nu geen podium bieden."

"Ik denk dat het nu super goed is wat er gebeurt met Mats Rots, want hij kwam bij ons nog te weinig aan spelen. Wij weten dat hij gewoon een hele goede speler is, en ook zeker kan worden voor in de toekomst bij FC Twente. Hij heeft nu een podium gekregen in de Eredivisie waar hij moet vechten", aldus Arnold Bruggink. 

Lees meer:
0 reacties