Bruggink krijgt kritiek van FC Twente-supporters: "Een miskoop"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

FC Twente won woensdagavond met 2-3 op bezoek bij Katwijk, maar het spel van de Tukkers was erg matig. Spelers als Gustaf Lagerbielke, Carel Eiting, Mathias Kjølø, Sayf Ltaief en Sam Lammers wisten opnieuw niet te overtuigen en daardoor neemt de kritiek op technisch directeur Arnold Bruggink steeds verder toe. 

Supporters storen zich met name aan het centrum en de buitenspelers van FC Twente. "Het is duidelijk: Eiting komt tekort", schrijft een teleurgestelde Harald Kreijns op X. "Lammers gaat het bij ons ook niet worden. Kuipers blijft bankzitter en Ltaief kan ook weer richting de Zwitserse alpen. Kjølø heeft bewezen diensten gehad en gunnen we een transfer. We moeten aanvulling hebben in kwaliteit, niet in kwantiteit", besluit Kreijns met een advies aan Bruggink. 

Stan Scholten baalt ook van het aankoopbeleid. "Je moet ook geluk hebben met scouting en spelers die je aantrekt. Gewoon kloten dat Ltaief tot nog toe een miskoop is. Had toch wel gehoopt dat hij meer kon brengen", reageert hij. Ook Jürgen toont zich kritisch. "De enige die een pluim verdient is Oosting. Ga er maar aan staan, een auto besturen zonder wielen. 8 middenvelders, 1 back en geen buitenspelers, waanzinnig", constateert de FC Twente-supporter. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
9 NAC Breda 21 -10 26
Bekijk de hele stand