Bruggink lacht: "Daarom heb ik hem zelf van Schiphol opgehaald"
FC Twente gaat zich vandaag alsnog versterken met Myron Boadu, die op huurbasis overkomt van AS Monaco. Technisch directeur Arnold Bruggink laat weten dat de Tukkers tot het uiterste zijn gegaan.
"Het kamp Boadu en wij hebben de druk flink opgevoerd", vertelt hij op de website van Tubantia. "Garanties heb je niet, maar je moet voor de beste optie gaan en wij denken dat dit de beste is. We hebben er als club alles aan gedaan om dit rond te krijgen. Daarom heb ik hem zelf ook van Schiphol opgehaald. Ik was blij dat ik hem in de auto had", lacht Bruggink, die waakt voor een te hoog verwachtingspatroon.
"We moeten een beetje voorzichtig zijn, want Myron heeft een tijdje niet veel gespeeld. Hij is wel veel ingevallen", vervolgt hij over het seizoen van Boadu bij AS Monaco. "Hij is een plezierige, rustige jongen. Met zijn snelheid hebben we een extra wapen, want tegenstanders gaan wel rekening met houden. Dit is voor hem en voor ons een fantastische kans", besluit Bruggink tevreden.