Bruggink: "We hopen deze week nog een extra aanvaller aan te trekken"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

Manfred Ugalde heeft maandag definitief de overstap gemaakt van FC Twente naar Spartak Moskou. Technisch directeur Arnold Bruggink is niet blij met het vertrek van de spits, maar ziet wel dat er een goede vervanger is en geeft aan dat de club op zoek is naar versterking.

"Zeker weten doe je het nooit, maar met Ricky van Wolfswinkel hebben we een uitstekende spits tot onze beschikking", zegt Bruggink op de clubsite van FC Twente. "Niet voor niets heeft hij in de beperkte speelminuten die hij heeft gemaakt toch al zeven keer gescoord."

De TD gaat verder: "Bovendien hopen we deze week nog een extra aanvaller aan te trekken. We blijven vol gaan voor de bovenste plaatsen en willen hoger eindigen dan vorig seizoen." Myron Boadu van AS Monaco zou mogelijk de opvolger kunnen worden van Ugalde.

Bruggink krijgt veel vragen over het zakendoen met Rusland. Hoe kijkt de club daarnaar? "Het liefst hadden we helemaal geen speler getransfereerd. Zakendoen met Rusland voelt natuurlijk niet goed, maar zoals gezegd, de speler wilde absoluut zelf weg en dan moet je naar een oplossing zoeken."

"Daarnaast is het zo dat Spartak Moskou niet op de sanctielijst staat en juristen hebben uitgezocht of we voldoen aan de eisen die de overheid heeft gesteld ten aanzien van zakendoen met Rusland. Er blijkt op dit gebied geen belemmering te zijn", aldus Arnold Bruggink.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Go Ahead Eagles
14:30
FC Twente
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
12:15
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
8 Fortuna Sittard 19 -6 25
Bekijk de hele stand