Bruggink wijst naar aanwinst: "Leek in eerste instantie onhaalbaar"

Arnold Bruggink
Arnold Bruggink Foto: © Pro Shots

Arnold Bruggink is trots op de transfer van Sam Lammers. De aanvaller, die vorig seizoen als huurling bij FC Utrecht veel indruk maakte, tekende vrijdag een driejarig contract in Enschede. 

"Het was er een van de lange adem", stelt de technisch directeur in gesprek met RTV Oost. "Hij leek in eerste instantie onhaalbaar. Maar dan gaat het zoals het altijd in een transferwindow gaat, dan ontstaan er openingen. Wij hebben ook een podium waar spelers graag willen spelen. En daar heb ik het met hem over gehad."

Bij FC Utrecht was Lammers in twintig wedstrijden elf keer trefzeker. Daarnaast gaf hij drie assists. FC Twente haalt dus een speler binnen die bewezen heeft het niveau aan te kunnen. "Ik ben heel blij dat hij voor ons gekozen heeft, want ik denk dat hij qua spits en qua persoonlijkheid heel goed bij ons past", aldus Bruggink.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
Bekijk de hele stand