Daan Rots had korte nacht: "Ze dronken nog een paar biertjes"

Daan Rots viert feest
Daan Rots viert feest Foto: © BSR Agency

Daan Rots kroonde zich donderdagavond tot matchwinner bij FC Twente in de Europa League-wedstrijd tegen Besiktas. De aanvaller uit Groenlo kon slecht slapen die nacht.

"Mijn stem is er nog wel aardig, maar het was wel schreeuwen na de wedstrijd", vertelt Rots een dag later tegenover ESPN. "Ik was om 00.30 uur thuis, maar door de adrenaline en alles erop en eraan sliep ik pas om 04.30 uur. Dat was niet top", aldus de aanvaller, die niet de hele tijd in bed bleef liggen. "Mijn vader en broertje waren nog wat biertjes aan het drinken hier beneden, daar ging ik nog even bij zitten. Om 04.00 uur dacht ik: nu is het wel mooi geweest."

Rots beleefde zijn mooiste wedstrijd als speler van FC Twente. "Zeker. Ik denk dat vorig jaar tegen PEC Zwolle, toen we de derde plek haalden, ook wel ontzettend mooi was, maar gisteravond was ook echte spanning en het hoogste niveau waarop ik ooit heb gespeeld. Het was de mooiste voetbalavond die ik ooit mee heb gemaakt."

De ontlading was dan ook groot toen de vleugelaanvaller de winnende treffer maakte. "We hadden goed druk op Besiktas, maar er waren drie ballen die niet top waren. Ik praat in mijn hoofd altijd een beetje tegen mezelf en ik zei: gewoon rustig blijven, de volgende bal moet erin gaan, als je zo scoort, is alles weer helemaal goed. Ik wist dat er nog kansen zouden komen. Gelukkig kwam hij zo goed op mijn linker dat het kassa was", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties