Daan Rots in de bres: "Dat hij is veroordeeld telt voor mij niet"

Daan Rots viert de zege op PEC Zwolle
Daan Rots viert de zege op PEC Zwolle Foto: © BSR Agency

FC Twente won zondagmiddag met 1-2 op bezoek bij PEC Zwolle en stelde deelname aan de voorrondes van de Champions League veilig. Na afloop vierde de selectie feest voor het uitvak, al vierde een opvallend gezicht het feest mee.

Joshua Brenet werd namelijk door Daan Rots van de tribune gehaald en door zijn oud-ploeggenoten op de schouders genomen. "Dat hij is veroordeeld telt voor mij niet. Joshua is heel belangrijk geweest voor ons en hij hoort erbij te zijn als we dit succes vieren", vertelt Rots, geciteerd door de TC Tubantia. "Wat de buitenwacht daar van vindt interesseert me niet."

De clubleiding van FC Twente stond volgens Leon ten Voorde 'bepaald niet te juichen' dat Brenet het feest meevierde met de Tukkers, maar greep ook niet in. "Dit kun je niet tegenhouden", zo verwees men naar de spelers. Brenet werd eerder dit jaar weggestuurd bij FC Twente. De clubleiding verscheurde zijn contract nadat hij was veroordeeld voor het rijden zonder rijbewijs.

Joshua Brenet op de schouders van de spelers van FC Twente
Joshua Brenet verdedigd: "Daar hebben wij niet veel mee te maken" Lees ook
Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand