Daan Rots kan rekenen op complimenten: "Er zat een beetje pit in"

René Wagelaar heeft zondag genoten van Bart van Rooij en Sondre Ørjasæter in de wedstrijd tegen AZ. De twee spelers blonken uit aan de zijde van FC Twente.

"Van Rooij en Ørjasæter waren prima aan FC Twente-kant", is het oordeel van Wagelaar aan tafel bij VoetbalTijd. "Dijkstra had het heel moeilijk. Dat is een jong ventje, maar die had het heel moeilijk. En Van Rooij vond ik goed. Rots viel goed in, in de tweede helft. Of de goal van Van Rooij terecht is afgekeurd? Dat kan ik niet zien. Ik heb nooit een camera bij me op de tribune."

De samenvatting heeft de analist ook niet gezien. "Tijdens de samenvatting waren we aan het eten. Ik heb het niet gezien. Hij speelde verder prima. Van Rooij was goed. Pjaca was matig. En Zerrouki...", oordeelt Wagelaar. "Rots was beter, die viel goed in. Gedreven, een beetje de tegenstander op zoeken."

Wagelaar sprak zich in het verleden vaak negatief uit over Rots. "Als Rots goed is, zeg ik dat en als 'ie slecht is, zeg ik het. Maar hij is meestal slecht. En nu viel hij goed in. Dan kan ik dat gerust zeggen. Dreiging, hij ging een keer buitenom, binnendoor de bal niet vaak kwijt. Er zat een beetje pit in. Die broer (Mats Rots, red.) speelde ook goed, die mag ik graag."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
Bekijk de hele stand