Danique van Ginkel eerlijk: "Was eigenlijk niet om aan te zien"

Danique van Ginkel aan de bal namens FC Twente
Danique van Ginkel aan de bal namens FC Twente Foto: © BSR Agency

FC Twente Vrouwen is bekerfinalist. De Tukkers plaatsten zich zaterdag voor de finale door met 5-1 te winnen van de amateurs van Saestum. Danique van Ginkel, captain van de ploeg uit Enschede, was ondanks de zege niet tevreden.

"Zulke wedstrijden zijn altijd lastig", zei de middenveldster na het laatste fluitsignaal op de clubwebsite. "We kwamen snel op 0-1 voor. Dan zie je dat het daarna allemaal een beetje laks wordt, wat natuurlijk echt niet mag. Het was eigenlijk niet om aan te zien. We zijn halverwege erg kritisch op elkaar geweest", onthult Van Ginkel.

"We hebben gezegd: ‘Zo kunnen we hier niet voetballen, volgende week spelen we tegen Ajax. We moeten ook hier gewoon een goede wedstrijd neerzetten.’ De tweede helft speelden we beter, maar al met al was het een slechte wedstrijd. Maar we zijn door. We staan in de finale", klinkt het.

In de finale wacht Feyenoord Vrouwen of PSV Vrouwen. Het is Van Ginkel om het even. "We willen die finale gaan pakken. Dus tegen wie we spelen, zien we wel." FC Twente Vrouwen speelt op 21 april de eerstvolgende wedstrijd: de kraker tegen Ajax Vrouwen. "We staan er goed op", aldus Van Ginkel. "We doen nog om alle prijzen mee, met nu ook nog de bekerfinale. Maar eerst alle focus op Ajax."

Lees meer:
0 reacties