Datum van Open Dag FC Twente (2025) bekend: "Ik kan niet wachten"

FC Twente-fans aan de pils in De Grolsch Veste
FC Twente-fans aan de pils in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

Manon Wessels heeft het nog altijd uitstekend naar haar zin bij FC Twente. De functie Coördinator Sales Meetings & Events bevalt haar ontzettend goed en ze is daarmee onder andere verantwoordelijk voor alle horeca in het stadion.  

"Op wedstrijddagen betekent dat de catering voor 30.000 supporters, variërend van een broodje Twenteham tot luxe arrangementen", legt ze uit op de website van FC Twente. "Buiten de wedstrijddagen om verhuren we de ruimtes voor uiteenlopende evenementen", aldus Wessels, die al dertien jaar bij de club uit Enschede werkt. 

“Het mooiste vind ik als we samen toewerken naar een groot project en alles op zijn plek valt", legt ze uit. "De Open Dag bijvoorbeeld, daar ben ik al jaren projectleider van. We beginnen een half jaar van tevoren met de voorbereidingen zoals vergunningen aanvragen, de begroting opstellen, het programma bepalen en de logistiek regelen. Op 13 juli is de volgende editie, en ik kan niet wachten", vervolgt Wessels. 

Ze heeft ook genoten van de internationale evenementen zoals de Nations League en het EK Vrouwenvoetbal. “De UEFA had hoge eisen en kwam regelmatig op locatiebezoek", blikt Wessels terug. "Alles moest aan hun standaarden voldoen, van catering tot inrichting. En dan sta je daar op de dag zelf, na maanden voorbereiding, en dan zie je met het team dat alles vlekkeloos verloopt. Daar krijg ik echt energie van", besluit ze enthousiast. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand