Dennis Schouten vertelt over stadionverbod: "In borsten geknepen"

Dennis Schouten
Dennis Schouten Foto: © BSR Agency

Jan Roos heeft een stadionverbod gekregen vanwege seksueel grensoverschrijdend gedrag. Dat onthult zijn collega Dennis Schouten, die in het verleden ook op de tribune zat bij FC Twente, deze week in de podcast Roddelpraat. 

Roos is niet meer welkom in het AFAS Stadion van AZ. Het stadionverbod geldt namelijk alleen voor de club uit Alkmaar. "Ja, daar heb ik een stadionverbod, maar dat maakt me niet zo heel veel uit, want ik ga naar Ajax", reageert Roos, die een seizoenkaart heeft in de Johan Cruijff ArenA.

"Hoe lang dat stadionverbod geldt? Nou, best wel lang", aldus Roos, die zelf niet wil aangeven wat de reden van de sanctie is. Schouten geeft daarna toch meer details. "Hij heeft in de borsten geknepen van een vrouwelijke medewerker van AZ in de skybox", weet Schouten, die in Glanerburg is geboren en ooit werd aangevallen in De Grolsch Veste. Zijn vader is FC Twente-supporter, maar hij is zelf fan van Keuken Kampioen Divisie-laagvlieger Willem II. 

Lees meer:
0 reacties