"Dit is wel een wake-up call geweest om normaal te blijven doen"

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © Orange Pictures

FC Twente-clubwatcher Leon ten Voorde vindt dat de doelstellingen van FC Twente wel realistisch moeten blijven. Dat vertelt hij in de De Warming-up-podcast van Tubantia.

FC Twente verloor afgelopen week in de KNVB Beker uit bij koploper PSV. De clubwatcher geeft toe dat ze als krant hebben meegedaan aan het ophypen van FC Twente: “Dat deden we door een stelling te deponeren of FC Twente Feyenoord kan aanvallen voor plek twee. Zo nuchter zijn wij hier in Twente. Ik denk dat dit wel een wake-up call is geweest om een beetje normaal te blijven doen.”

Wel geeft Ten Voorde toe dat het een momentopname is: "Maar dit zijn wel de wedstrijden waarin je kan laten zien of je tegen de top speelt of in de top.” FC Twente verloor zaterdagavond uit bij NEC en verspeelde dure punten in de strijd om de tweede plaats. Komende zondag spelen de Tukkers in een rechtstreeks duel met nummer 2 Feyenoord in de Kuip.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Go Ahead Eagles
14:30
FC Twente
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
12:15
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
8 Fortuna Sittard 19 -6 25
Bekijk de hele stand