Eiting terug bij FC Twente: "Met een ander gevoel teruggekeerd"

Ricky van Wolfswinkel en Carel Eiting na de 1-0 tegen Motherwell
Ricky van Wolfswinkel en Carel Eiting na de 1-0 tegen Motherwell Foto: © Pro Shots

Carel Eiting stond de eerste twee oefenwedstrijden van FC Twente weer op het veld. Ditmaal met een ander gevoel dan voorheen: afgelopen halfjaar werd hij verhuurd aan Sparta Rotterdam, waardoor hij weet dat zijn toekomst in Enschede geen zekerheidje is.

"Ik ben met een ander gevoel teruggekeerd", zegt Eiting voor de camera van RTV Oost. "Het is een nieuw jaar. Voor iedereen. Maar ik vlieg ieder seizoen op dezelfde manier aan: zo goed en zo veel mogelijk spelen. Ik wil belangrijk zijn voor het team."

Eiting vertrok afgelopen winter op huurbasis naar Sparta Rotterdam. Daar had hij het moeilijk mee. "Het was gek om weg te gaan bij FC Twente, waar je midden in een proces zit", blikt Eiting terug. "Doe je het wel, of doe je het niet? Toen het moment daar was, heb ik op mijn gevoel vertrouwd."

"Het was een erg leuk half jaar", zegt hij over de tijd in Sparta, die hij met Mitchell van Bergen, medespeler, doorbracht. "Je hebt natuurlijk al een band bij FC Twente. Ik denk dat het heeft geholpen, in zowel zijn als mijn keuze. Maar nu zijn we samen weer hier. En dat voelt ook goed."

Lees meer:
0 reacties