Erik Dijkstra verbaasd door FC Twente: "Ik wist niet wat ik zag"

Erik Dijkstra
Erik Dijkstra Foto: © Pro Shots

Erik Dijkstra is dolblij dat FC Twente vrijdag weer een wedstrijd heeft gewonnen. De journalist en supporter van de club uit Enschede denkt dat het chagrijn van de laatste weken meteen weer weg is. 

De eerste wedstrijd onder trainer John van den Brom eindigde in een 1-5 overwinning bij Sparta Rotterdam. "Ik wist niet wat ik zag. Ze komen een beetje gelukkig op 1-0 en dan wordt het 1-1. Ik zat alweer vloekend voor de televisie", vertelt Dijkstra in Bureau Sport. "Vervolgens speelden ze ze helemaal weg. Hoe is het mogelijk? Het ene doelpunt was nog mooier dan de andere."

De sfeer rond FC Twente was de afgelopen tijd behoorlijk negatief, maar Dijkstra denkt dat dat sentiment weer gekeerd is. "Ik hou ook echt van de voetbalwereld, die is zo opportunistisch. Ik weet gewoon hoe dat nu bij fans van FC Twente gaat, ook op kantoor. Ze zeggen allemaal: 'Mooie wedstrijd of niet, vrijdag?'"

Lees meer:
0 reacties