Erik ten Hag bondscoach van Oranje? "Zou een goede optie zijn"

Erik ten Hag in De Grolsch Veste
Erik ten Hag in De Grolsch Veste Foto: © MTB-Photo

De kans bestaat dat de KNVB na het WK op zoek moet naar een nieuwe bondscoach. Het is nog onzeker of Ronald Koeman aanblijft en Robert Maaskant bespreekt twee eventuele kandidaten. Peter Bosz van PSV en technisch directeur Erik ten Hag van FC Twente.

"Wat ik heb begrepen van PSV is dat er geen clausule is opgenomen in het contract en dat hij zich voor twee jaar verbonden heeft", begint Maaskant in De Maaskantine van Sportnieuws.nl. "Ik denk gewoon niet dat het gaat gebeuren. Ik ken Bosz goed genoeg om te weten dat hij zich aan de afspraken met PSV houdt. Dan had de KNVB maar eerder moeten bellen."

"Erik ten Hag heeft wel een clausule in zijn contract staan, dat zou overigens wel heel raar zijn", gaat de voormalig hoofdtrainer verder. "Dat zou natuurlijk wel een goede optie kunnen zijn. We moeten ons ook afvragen hoe het met Arne Slot gaat aflopen bij Liverpool, maar ik denk dat dat te vroeg in zijn carrière zal zijn."

Daarbij wil Maaskant ook niet uitsluiten dat Koeman 'gewoon' bondscoach blijft. "Nou wordt Ronald Koeman straks wereldkampioen en dan gaan we hem wegsturen omdat we zo nodig een andere trainer willen hebben. Er zijn ook nog wat assistenten die het na zijn contract kunnen overnemen als hij stopt. Ik denk dat we echt wel een bondscoach hebben straks", aldus Maaskant.

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties