Europa League over? "FC Twente heeft het nu wel echt verkloot"

Een teleurgestelde Ricky van Wolfswinkel
Een teleurgestelde Ricky van Wolfswinkel Foto: © BSR Agency

Leon ten Voorde heeft nog weinig hoop voor FC Twente in de Europa League als het gaat om overwintering. De Tukkers verloren de cruciale wedstrijd van Union SG: er staan nog drie wedstrijden op het programma.

"Ze moeten over twee weken tegen Olympiakos en die zijn op papier beter dan Union. Dan moet je wel gaan stunten, want FC Twente heeft het nu wel echt verkloot, vind ik", opent Ten Voorde bij De Ballen Verstand van TC Tubantia. Overigens vond hij niet dat Union SG zo maar even een simpele tegenstander was. "Union heeft uit bij Fenerbahce onterecht verloren en pas geleden speelden ze gelijk tegen AS Roma, ze hadden ook te weinig punten."

"Ik vond ze beter dan OGC Nice, ik vond Union ook beter dan Fenerbahce en ook beter dan Manchester United." De journalist begrijpt echter dat een mindere avond er soms tussen zit. "In een cyclus van acht wedstrijden heb je een keer een slechte avond, maar dit... Een ding is zeker voor zondag (tegen Go Ahead Eagles red.), ze gaan niet zweven."

Zet in op FC Twente tegen FC Utrecht!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
Bekijk de hele stand