Farioli na puntendeling: "We hadden misschien meer verdiend"

Francesco Farioli in Enschede
Francesco Farioli in Enschede Foto: © Pro Shots

Ajax speelde zondagmiddag met 2-2 gelijk tegen FC Twente. Na afloop sprak Francesco Farioli met ESPN.

"Ik denk dat we veel karakter en ballen hebben getoond", begint Farioli, doelend op de comeback van Ajax in De Grolsch Veste. "Om twee keer terug te komen in een stadion als dit, tegen zo'n goede tegestander... Het was niet makkelijk."

In de eerste helft kreeg Ajax veel kansen. Zowel Chuba Akpom, Davy Klaassen als Wout Weghorst waren dicht bij een doelpunt. "We hadden misschien meer verdiend, met name in de eerste helft. Toen hadden we wel twee of drie momenten waarop we de 1-0 hadden kunnen maken. In de tweede helft was de wedstrijd meer open."

Heel even leek Twente op 3-1 te komen. "Dat had ons de wedstrijd kunnen kosten, maar daarna scoorden we weer. Dat is voetbal. Maar over het algemeen moeten we heel blij zijn met deze prestatie. Met name wat we gedaan hebben in de laatste periode. Een paar weken terug had niemand één euro ingezet op dat wij tien punten uit de laatste vier Eredivisie-wedstrijden zouden pakken", doelt hij op Willem ll, Feyenoord, PSV en Twente.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
Bekijk de hele stand