FC Groningen vecht rode kaart voor Vaessen aan: zaak dient snel

FC Groningen verloor donderdagavond in de strijd om de KNVB Beker met 5-2 (!) van Sparta Rotterdam en tot overmaat van ramp werd doelman Etiënne Vaessen vlak voor tijd van het veld gestuurd met een (directe) rode kaart. Daardoor moet hij de thuiswedstrijd tegen FC Twente mogelijk aan zich voorbij laten gaan. 

De 'Trots van het Noorden' gaat echter niet akkoord met de beoogde schorsing van één wedstrijd, zo weet Bart Kruijt te melden op de website van Voetbal International. De zaak dient vrijdagavond al in Zeist en daardoor zou Vaessen zondag wellicht 'gewoon' onder de lat kunnen staan bij de thuisclub. 

De doelman, die tijdens het duel van geluk mocht spreken dat hij niet al eerder een kaart kreeg na een redding buiten het strafschopgebied, moest op Het Kasteel maar liefst vier treffers incasseren. Hij kon de goals van Sayf Ltaief, Tobias Lauritsen, Bruno Martins Indi en Ayoub Oufkir niet voorkomen. 

Oufkir wist in blessuretijd nog een keer te scoren, maar toen stond veldspeler Mats Seuntjens op goal bij de bezoekers. FC Groningen-trainer Dick Lukkien had namelijk al vijf keer gewisseld, waardoor reservedoelman Hidde Jurjus niet meer ingebracht mocht worden. 

Doe mee aan het WK-spel van Twentefans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Twentefans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties