FC Twente 'afgetroefd' door FC Utrecht: "Hebben een beter verhaal"

FC Utrecht lijkt zich komende zomer te gaan versterken met Mike Eerdhuijzen. De centrale verdediger is dit seizoen één van de sterkhouders bij Sparta Rotterdam. Voetbaljournalist Tim Reedijk ziet dat FC Utrecht door haar goede prestaties clubs als FC Twente mogelijk beter weet af te troeven op de transfermarkt.

Eerdhuijzen naar FC Utrecht, is dat een serieuze optie? "Dat is wel serieus hoor", zegt Reedijk bij Voetbal International. "Sparta wilde Eerdhuijzen liever eerder naar het buitenland verkopen, en dat is denk ik nog steeds zo. Maar het is niet dat ze de deur volledig dichtgooien voor FC Utrecht. Eerdhuijzen heeft zelf wel interesse in een stap naar FC Utrecht. Die kijkt ook naar het Europese plaatje. Niek Viergever zal dan zijn concurrent worden, maar die is straks 36 jaar. Uiteindelijk zou Eerdhuijzen die plek over kunnen nemen."

Reedijk denkt dat FC Utrecht door haar goede prestaties deze zomer een betere positie heeft op de transfermarkt dan een FC Twente. De Domstedelingen zijn bijvoorbeeld al zeker van Europees voetbal, en lijken veel van hun huidige spelers te behouden. "Ze hebben straks een beter verhaal te vertellen aan spelers." 

"Directeur Jordy Zuidam is wel een goede onderhandelaar. Eerdhuijzen stond bijvoorbeeld ook op de lijst bij FC Twente. FC Utrecht krijgt het nu voor elkaar dat dit soort spelers nu de stap naar hun willen maken. Ik zeg niet dat het al geregeld is hoor. Maar als FC Utrecht zo blijft presteren, kunnen ze ook op transfergebied een volgende stap maken", aldus Tim Reedijk. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Feyenoord 33 40 68
4 FC Utrecht 33 17 63
5 AZ 33 21 56
6 FC Twente 33 15 54
7 Go Ahead Eagles 33 4 51
8 NEC Nijmegen 33 4 40
9 SC Heerenveen 33 -17 40
Bekijk de hele stand