FC Twente behoudt mouwsponsor: "Een significante toename gezien"

Taurus op de mouw bij Michel Vlap
Taurus op de mouw bij Michel Vlap Foto: © MTB-Photo

FC Twente heeft goed nieuws van het sponsorfront. Nadat de club eerder hoofdsponsor GGM Gastro presenteerde, kan de club uit Enschede nu melden dat mouwsponsor Taurus Corporate Finance ook komend seizoen op het shirt van de Tukkers staat.

Taurus tekende in 2023 een tweejarige overeenkomst en heeft die verbintenis nu met een jaar verlengd tot medio 2026. Dat is goed nieuws voor FC Twente, dat de andere mouwsponsor TOTO noodgedwongen kwijtraakt omdat gokbedrijven niet langer mogen adverteren op shirts. Daarnaast heeft rugsponsor ThermoSolutions het faillissement aangekondigd.

Taurus ziet de meerwaarde van het sponsorschap. "De afgelopen twee jaar hebben we een significante toename gezien van onze naamsbekendheid, mede dankzij het partnership bij FC Twente", vertelt Gert-Jan Nijweide, Partner via Taurus, op de officiële website van FC Twente. "Dit heeft niet alleen geleid tot een stijging in het aantal gesloten deals, maar ook tot een grotere aantrekkingskracht op nieuwe collega's. Ons commitment aan de club voor nog een jaar was dan ook een logische en vroegtijdige beslissing."

Ook FC Twente is blij met de contractverlenging. "We zijn trots dat Taurus tot medio 2026 shirtpartner blijft van FC Twente", reageert manager commerciële zaken Marco Behrens. "Door de goede resultaten van het partnership heeft Taurus in een vroegtijdig stadium al besloten het partnership te verlengen en ook volgend seizoen shirtpartner te blijven van de club. Daar zijn wij blij mee. Taurus is een betrouwbare partner die andere sponsors van de club helpt bij diverse vraagstukken, dat zorgt voor een win-win situatie."

Lees meer:
0 reacties