FC Twente boekt zwaarbevochten zege: "Dat was helemaal niet nodig"

Sam Lammers
Sam Lammers Foto: © BSR Agency

Sam Lammers kroonde zich zaterdag tot matchwinner namens FC Twente. Op bezoek bij Willem II, de club waar de spits vijf jaar in de jeugdopleiding speelde, scoorde hij voor de enige en dus winnende goal.

"Heel lekker dit", glunderde Lammers in gesprek met Voetbal International. "Als je de matchwinner bent, is het altijd goed." En in Tilburg was dat nog net even wat specialer voor de aanvaller. "Ik kom hier vandaan, woon een kilometer of twee van het stadion, ben hier begonnen toen ik een jaar of zes, zeven was."

"Zat in dit stadion regelmatig op de tribune. Moussa Dembélé en Mounir El Hamdaoui zag ik hier spelen. Said Boutahar, dat was ook een mooie voetballer", blikt Lammers terug. Uiteindelijk was het een zwaarbevochten overwinning, zo merkt Lammers op. "Dat was helemaal niet nodig geweest, als we de wedstrijd eerder goed hadden uitgespeeld. Maar dat maakt deze drie punten niet minder lekker. We hebben betere wedstrijden gespeeld die we niet over de streep wisten te trekken."

Hij vervolgt: "Vandaag was één goal genoeg. De verdediging stond goed, we gaven achterin weinig weg. Voorin waren we af en toe iets te laat met afdrukken, of bleven we net te lang combineren. Maar het belangrijkste is dat we hier hebben gewonnen", concludeert de spits. "Het is balen dat we in het begin van het seizoen te veel punten hebben laten liggen, want we zijn bijna altijd de bovenliggende partij geweest. Met twee overwinningen op rij kunnen we in ieder geval weer naar boven kijken."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
Bekijk de hele stand