FC Twente-fans genieten in Bodø: "Dag in de kroeg kost 500 euro"

FC Twente-supporters aan het bier in Bodø
FC Twente-supporters aan het bier in Bodø Foto: © MTB-Photo

FC Twente wordt ook in Noorwegen weer gesteund door veel supporters bij de uitwedstrijd in de Europa League tegen Bodø/Glimt. Eén van hen is de 38-jarige Rob Woltering uit Enschede, die dinsdag aankwam in het Noorse stadje.

Samen met twee vrienden huurde hij woensdag een huurauto om meer van de omgeving te zien. "Het is hier zo mooi", vertelt Woltering tegenover de Tubantia. "Als je hier de hele dag in de kroeg zou gaan zitten, zou dat zonde zijn. Bovendien is dat financieel niet te doen."

"We bestelden drie biertjes en moesten 35 euro betalen, dat was even schrikken", legt de FC Twente-supporter uit. "Een hele dag in de kroeg kost je dan 500 euro. We hebben daarom maar pizza’s gekocht in de supermarkt en crackers uit het hotel meegenomen voor de lunch. We moeten een beetje creatief zijn."

FC Twente-supporters achter de husky's
FOTO'S | FC Twente-supporters delen prachtige plaatjes uit Bodø Lees ook

Woltering reist FC Twente dit seizoen voor de derde Europees achterna. "Ik ben in Salzburg en Athene geweest en steeds zeg ik: dit is echt de laatste van het seizoen. En dan begint het toch weer te kriebelen", lacht hij. "Gelukkig heb ik een heel lieve vrouw die zegt: ga gewoon! Ze weet dat ik ervan houd. Dit is toch het mooiste wat er is?"

De 57-jarige Henny Wesseldijk uit Borne beleeft alweer de 46ste Europese uitwedstrijd met FC Twente. "Als Twente gaat, ga ik mee", geeft hij aan. "De trip naar Kongsvinger in Noorwegen was legendarisch. We deelden het enige hotel in het dorp met de spelers", vertelt Wesseldijk, die met een aantal van hen na de wedstrijd in een bar belandde. "De volgende ochtend stonden we langs het veld bij de training, en Hansie wist precies wie er mee de kroeg in was geweest. Die jongens kregen een zware training, dat kan ik je wel vertellen."

Lees meer:
0 reacties