"FC Twente had verdiend om te winnen, dat had ik niet verwacht"

René Wagelaar
René Wagelaar Foto: © NESimages

FC Twente speelde vorige week in de Europa League gelijk tegen Fenerbahce. In de Grolsch Veste werd het 1-1 tegen de Turkse topclub. Analist René Wagelaar is tot nu toe erg onder de indruk van de ploeg van trainer Joseph Oosting in Europa.

"Potverdorie, wat een pot. Ze hebben echt geweldig gespeeld", zegt Wagelaar over het duel tegen Fenerbahce bij VoetbalTijd. "Het viel me echt mee. FC Twente was de betere ploeg. Fenerbahce komt door een onmogelijke pass van Amrabat op Tadic nog op 1-1, maar FC Twente had het wel verdiend om te winnen, dat had ik eerlijk gezegd niet verwacht."

FC Twente pakte ook een knap punt tegen Manchester United. Dat hadden er volgens Wagelaar meer kunnen en moeten zijn. "Het zijn eigenlijk twee verloren punten, dat vind ik duidelijk. Beide keren, ook Fenerbahce-thuis. FC Twente zat ontzettend goed in de wedstrijd. Je ziet toch dat je met 'normale spelers', als je echt als een team speelt, een heel eind kunt komen."

Gaat FC Twente op deze manier de volgende ronde van de Europa League weten te bereiken? Wagelaar: "Op dit moment zijn de punten nog net iets te weinig, maar ze hebben me zo verrast. Ik weet het niet", aldus René Wagelaar. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand