'FC Twente heeft lijstje af': "FC Twente en Bosz vind ik een klik"

Arnold Bruggink is per 1 maart aan de slag gegaan bij FC Twente. De eerste taak van de toekomstig technisch directeur wordt om samen met Jan Streuer een nieuwe trainer aan te stellen.
Clubwatcher Tijmen van Wissing denkt dat er inmiddels achter de schermen hard gewerkt wordt om een opvolger voor Ron Jans te vinden. "Ik denk dat ze op dit moment de lijst af hebben en in gesprek gaan. Dan ga je van boven naar beneden werken", zegt Van Wissing bij De Oosttribune.
Presentator Bert van Losser zet Peter Bosz op de eerste plek. "Het lijkt mij ook dat hij hoog staat, maar het is de vraag of hij wil voor dat salaris", reageert Van Wissing. "Ik weet niet onder welke cao-voorwaarden hij aan de slag kan. Bij Leverkusen verdiende hij vier of vijf miljoen."
Van Losser ziet geen beren op de weg. "Zijn schoonvader had altijd banden met FC Twente. Dan ben je er toch? FC Twente en Bosz vind ik wel een klik. Als je in een mindere fase Ron Jans en Jan Streuer binnen kan fietsen, dan kan je in een betere fase ook Peter Bosz halen als trainer. Hij weet ook wel dat je in Nederland niet zoveel kunt verdienen. Op een gegeven moment vind je het ook leuk om weer lekker in de regio werkzaam te zijn."
"Dat zou een geweldige kandidaat zijn", vult voormalig FC Twente-trainer Jan van Staa aan. "Qua uitstraling, qua routine. Het gaat met name om de manier van spelen. En de ambities van de club. Als je zo'n trainer binnenhaalt, dan laat je dat direct zien. Maar hij moet wel willen."
Jans vertrekt na dit seizoen in ieder geval bij FC Twente en werd door RTV Drenthe al naar FC Emmen gepraat. "Ik denk wel dat Lukkien daar een keer weggaat, maar ik verwacht niet dat hij daar in gaat stappen" aldus Van Wissing. "Maar misschien mist hij het wel enorm, dat kan ook."



Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!
Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!
Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!
Salah-Eddine maakt veel indruk: "Hij is wel echt een Ajax-speler"
FC Twente moet ook Hilgers voorlopig missen: "Schade aan de lies"
Samenvatting: FC Twente test Duitser in oefenduel; Yegoian matchwinner
Wieffer knijpt handen dicht: "Vorig jaar speelde ik in de KKD"
VIDEO | Vlap verrast 13.000e jeugdlid van FC Twente op school
"Ik heb liever Ugalde in de spits dan Ricky van Wolfswinkel"
Kenneth Perez kritisch: "Jij vindt Ron Jans wel bij Ajax passen?"
"Als hij bij FC Twente tekent, staat hij in het Nederlands elftal"
'FC Twente zet in zoektocht naar nieuwe trainer vol in op Bosz'
Schimmelpenninck niet meer welkom bij VI: "Hautain en arrogant"
Driessen reageert: "Ik had verwacht dat ze de 2-2 zouden maken"
Kaptein wint internationale prijs: "Eigenlijk kan je er niet omheen"
Salah-Eddine maakt indruk: "Brengt nieuwe dimensie aan middenveld"
Nijhuis geopereerd door bekende van FC Twente: "Wel apart"
Wagelaar geeft advies: "Die missen ze in de RvC bij FC Twente"
Van Binnenuit: goals van Ugalde genoeg voor nipte zege tegen AZ
NEC wil duidelijkheid van Twente-targets: "Doen alles om ze te houden"
Samenvatting: FC Twente Vrouwen boekt ruime zege op VV Alkmaar
Oversier niet naar FC Twente: "Was een goede kandidaat geweest"
FC Twente trots: eerste duel na interlandbreak direct uitverkocht
Jans trots op ploeg na zege op AZ: "Genot om naar te kijken"
Ugalde oogst lof: "Nog iets spectaculairder dan Van Hooijdonk"
'AD' neemt twee spelers van FC Twente op in Elftal van de Week
FC Twente op zondagavond: "Er is aanzienlijk minder gedronken"
Jans: "Het is zo jammer dat hij geen eigendom is van FC Twente"
Ten Voorde zag 26 (!) scouts bij FC Twente - AZ: "Was genieten"
OVERZICHT | Resterende programma's: de strijd om plek 2, 3 en 4
BREAKING | Slechts 200 FC Twente-fans welkom in De Galgenwaard
FC Twente verwelkomt 30e supportersvereniging: "Blijven groeien"
FC Twente-fan Erik Dijkstra deelt treurig nieuws: "Houden van je"

Samenvatting: FC Twente test Duitser in oefenduel; Yegoian matchwinner

VIDEO | Vlap verrast 13.000e jeugdlid van FC Twente op school

"Ik heb liever Ugalde in de spits dan Ricky van Wolfswinkel"

'FC Twente zet in zoektocht naar nieuwe trainer vol in op Bosz'

Schimmelpenninck niet meer welkom bij VI: "Hautain en arrogant"

Driessen reageert: "Ik had verwacht dat ze de 2-2 zouden maken"
