FC Twente kent mogelijke tegenstanders in tussenronde Europa League

Daan Rots juicht na zijn goal tegen Besiktas
Daan Rots juicht na zijn goal tegen Besiktas Foto: © Pro Shots

FC Twente heeft zich donderdagavond op schitterende wijze weten te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. In de eigen Grolsch Veste wonnen de Tukkers dik verdiend met 1-0 van Besiktas, door een doelpunt van Daan Rots.

Inmiddels is bekend geworden wie de twee mogelijke tegenstanders zijn in die tussenronde. FC Twente gaat het opnemen tegen het Noorse FK Bodø/Glimt of het Belgische Anderlecht. Dat gaat allemaal vrijdag bekend worden tijdens de loting voor de tussenronde van de Europa League.

De twee tegenstanders in een mogelijke achtste finale zijn Olympiakos en Rangers FC. De wedstrijden in de tussenronde zijn op 13 en 20 februari. FC Twente begint sowieso met een thuiswedstrijd. De loting is vrijdag te zien op Ziggo Sport. Om 12.45 uur kunnen de fans van FC Twente kijken naar de loting van de knock-out fase van de Europa League. 

Lees meer:
0 reacties