'FC Twente krijgt twee keer nul op rekest voor transfer De Lange'

Jeffrey de Lange in de Ligue 1
Jeffrey de Lange in de Ligue 1 Foto: © Pro Shots

FC Twente versterkte zich deze zomer al met Remko Pasveer, maar hoopt nog een doelman aan de selectie toe te voegen. Jeffrey de Lange is in beeld, maar Olympique Marseille wil voorlopig niet meewerken.

De Franse club zou namelijk de eerste twee biedingen op De Lange van FC Twente hebben afgewezen, zo weet transferjournalist Mounir Boualin van Soccernews te melden. De tweede aanbieding van FC Twente zou tussen de 1,5 en 2 miljoen euro bedragen, wat de Tukkers in termijnen zouden willen betalen. Dit bod is dus al afgewezen.

Volgens Boualin is het 'niet uitgesloten dat FC Twente zich op korte termijn nogmaals meldt' bij de club die actief is in de Franse Ligue 1. Of een verbeterde aanbieding wel het gewenste effect oplevert, dat moet natuurlijk nog blijken. Wel weet de transferjournalist dat FC Twente niet al te ver voor een nieuwe, tweede doelman zouden willen gaan.

Zet in op Noorwegen tegen Engeland!

Donderdagavond staat de kraker in de kwartfinale op het WK tussen Noorwegen en Engeland op het programma. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties