FC Twente mist negen spelers in jubileumduel met Schalke 04

John van den Brom in de Grolsch Veste
John van den Brom in de Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

FC Twente neemt het donderdagavond in De Grolsch Veste op tegen Schalke 04 en de grote vraag is met welke opstelling beide clubs zullen beginnen in de jubileumwedstrijd. Trainer John van den Brom moet door de afwezigheid van alle FC Twente-internationals namelijk flink improviseren. 

Vanwege interlandverplichtingen zullen Ruud Nijstad (Oranje Onder 18), Stav Lemkin (Israël), Mats Rots (Jong Oranje), Ramiz Zerrouki (Algerije) en Kristian Hlynsson (IJsland) sowieso ontbreken. De Tukkers kampen daardoor met name centraal achterin en op het middenveld met de nodige problemen. Mees Hilgers liep onlangs een zware knieblessure op. Ook de geblesseerden Max Bruns, Mathias Kjølø en Daouda Weidmann behoren nog niet tot de selectie, zo meldt de Tubantia.

Kjølø heeft inmiddels de training hervat, maar hij was de afgelopen periode niet inzetbaar. Bruns en Weidmann waren de afgelopen weken ook afwezig, waardoor Van den Brom behoorlijk zal moeten puzzelen. In de besloten oefenwedstrijd tegen Paderborn gaf hij jonge talenten als Sam Karssies, Bjorn Titulaer en Mauro Smit de kans om zich te laten zien. De koploper van de 2. Bundesliga bleek echter veel te sterk en won met 7-0 (!) van FC Twente. Schalke 04 staat op dit moment tweede in dezelfde competitie en heeft slechts twee punten minder dan Paderborn. Beide clubs hebben inmiddels twaalf wedstrijden gespeeld. 

Lees meer:
0 reacties