FC Twente mist twee spelers: "Verder is iedereen beschikbaar"

John van den Brom
John van den Brom Foto: © Pro Shots

FC Twente neemt het woensdagavond alweer op tegen Telstar. De Tukkers moeten het in de eigen Grolsch Veste doen zonder Stav Lemkin en Kristian Hlynsson, die het duel zullen missen.

"De fysieke arbeid die we hebben moeten leveren  tegen FC Groningen lag enorm hoog. Dan ben je altijd benieuwd hoe iedereen er maandag en dinsdag voor staat", vertelt Van den Brom op de clubsite van FC Twente. "Dat was heel positief. We wisten dat we er fysiek goed voor staan. Iedereen is goed door de wedstrijd tegen Groningen heen gekomen en we zijn klaar voor Telstar."

"Op Stav Lemkin en Kristian Hlynsson na is iedereen beschikbaar", gaat de hoofdtrainer verder. Tegenstander Telstar pakte zondag een punt tegen SC Cambuur. "Ook zij hebben een kortere voorbereidingstijd dan normaal. Vorig seizoen hebben we het thuis en uit moeilijk gehad tegen Telstar. Ze hebben een gedegen ploeg die op een goede verdedigende organisatie kan terugvallen."

"Zij houden veel mensen achter de bal. Daar hebben wij in het verleden best moeite mee gehad. Daar moet je doorheen. De start van de wedstrijd wordt cruciaal. Thuis moeten we het initiatief altijd pakken, om zo deze uiteindelijk naar je toe te kunnen trekken. Daar leggen we in aanloop er naartoe ook de nadruk op", aldus Van den Brom.

Lees meer:
0 reacties