FC Twente op rapport: twee dissonanten bij zege op Go Ahead Eagles

FC Twente na de 3-2 tegen Go Ahead Eagles
FC Twente na de 3-2 tegen Go Ahead Eagles Foto: © MTB-Photo

FC Twente voltooide zondagmiddag een mooie comeback tegen Go Ahead Eagles (3-2). Voetbal International deelt de volgende beoordelingen uit aan de ploeg van Joseph Oosting. 

Sem Steijn krijgt het hoogste cijfer aan de kant van thuisploeg. De topscorer van de Tukkers was opnieuw trefzeker tegen Go Ahead Eagles en krijgt een 7,5. Ook Bas Kuipers, Bart van Rooij, Michel Vlap en Sam Lammers krijgen een mooie beoordeling 7. De grootste dissonanten in de ploeg van Oosting waren Gustaf Lagerbielke en Ricky van Wolfswinkel. De Zweed mocht in de basis beginnen, maar speelde absoluut niet zijn beste wedstrijd. Ook Van Wolfswinkel had niet echt zijn dag. 

Cijfers VI: Tyton 6, Kuipers 7, Bruns 6 (71' Sadilek -), Lagerbielke 5,5; Van Rooij 7, Vlap 7 (77' Eiting -), Regeer 6,5; Van Wolfswinkel 5,5 (71' D. Rots -), Steijn 7,5 (85' Van Hoorenbeeck -), Van Bergen 6 (77' Ltaief -), Lammers 7

Lees meer:
0 reacties