FC Twente op rapport: VI deelt 6 (!) onvoldoendes uit na nederlaag

De elftalfoto van FC Twente voor de wedstrijd tegen Union
De elftalfoto van FC Twente voor de wedstrijd tegen Union Foto: © Pro Shots

FC Twente verloor donderdagavond in eigen huis met 0-1 van Union en Voetbal International heeft naar aanleiding van die wanvertoning maar liefst zes (!) onvoldoendes uitgedeeld in de ploeg van trainer Joseph Oosting. Twee spelers krijgen zelfs een 4 voor hun optreden: Max Bruns en Daan Rots. 

Mitchell van Bergen wordt met een 4,5 beoordeeld. Ook Gijs Besselink, Ricky van Wolfswinkel en invaller Sam Lammers zakten door de ondergrens en krijgen een 5. De hoogste cijfers zijn voor doelman Lars Unnerstall en vleugelverdediger Anass Salah-Eddine, die in de tweede helft als rechtsback speelde. 

Cijfers VI: Unnerstall 6.5, Regeer 5.5, Hilgers 6, Bruns 4 (Van Hoorenbeeck 5.5), Salah Eddine 6.5; Besselink 5 (Kuipers 6), Vlap 6, Steijn 5.5; Rots 4 (Lammers 5), Van Wolfswinkel 5 en Van Bergen (4.5). 

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties