FC Twente opgelet: Ajax met gewijzigde opstelling tegen Chelsea

John Heitinga baalt
John Heitinga baalt Foto: © Pro Shots

Ajax speelt woensdagavond in de Champions League tegen wereldkampioen Chelsea. De Amsterdammers reizen eerst af naar Stamford Bridge voor deze loodzware Europese uitwedstrijd, voordat ze zondag in De Grolsch Veste tegen FC Twente aantreden.

De ploeg van John Heitinga kreeg afgelopen weekend een flinke dreun te verwerken met de 0-2 thuisnederlaag tegen AZ. Daarom heeft de trainer de opstelling omgegooid voor het duel met Chelsea. Zo staat Remko Pasveer onder de lat en vervangt hij doelman Vítezslav Jaros.

Pasveer was onder Farioli vorig seizoen nog de eerste doelman. Nu kiest Heitinga opnieuw voor de 41-jarige keeper als ervaren sluitpost. Verder kiest de trainer voor James McConnell op het middenveld, ten koste van Jorthy Mokio. Het centrale duo bestaat uit Josip Sutalo en Ko Itakura, waardoor Youri Baas deze keer als linksback speelt en Lucas Rosa als rechtsback. In de aanval gaat Heitinga ditmaal voor Raul Moro.

Opstelling Ajax: Pasveer; Rosa, Itakura, Sutalo, Baas; McConnell, Taylor, Gloukh; Moro, Weghorst, Godts.

Wissels Ajax: Jaros, Heerkens, Gaaei, Alders, Regeer, Klaassen, Mokio, Fitz-Jim, Edvardsen, Konadu, Bounida.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand