FC Twente opgelucht na cruciale overwinning: "Dat vergeet men"

Joseph Oosting en Sem Steijn vieren een feestje in Zweden met de meegereisde fans
Joseph Oosting en Sem Steijn vieren een feestje in Zweden met de meegereisde fans Foto: © Pro Shots

FC Twente won donderdagavond met 2-3 op bezoek bij Malmö FF en daardoor hebben de Tukkers dit seizoen eindelijk de eerste Europese zege binnen. Trainer Joseph Oosting was na afloop dan ook dolblij met het resultaat. 

"Men vergeet dat we enorm taaie tegenstanders hebben, met Manchester United, Fenerbahçe, Lazio, OGC Nice, Union Sint-Gillis, Malmö en straks Besiktas. Dan is het fijn dat je in de een-na-laatste wedstrijd wint", sprak hij voor de camera van Ziggo Sport. 

Ook doelpuntenmaker Sem Steijn was opgelucht. "Deze is heel lekker en wilden we heel graag hebben", geeft hij toe. "Nu zijn we in de race. Ja, ik vind dat we wel wat hebben laten zien in Europa en er misschien meer in had gezeten tot nu toe. We hebben nog kans om door te gaan", aldus Steijn.

Van Wolfswinkel kampte in Zweden nog wel met flashbacks. "Het was een soort déjà vu, want bij Nice zaten we er ook lekker in, maar gaven we het toch weg", legt hij uit. "We voetbalden goed, wilden dat doortrekken naar de tweede helft en ik denk dat we dat goed hebben gedaan. We kwamen goed op 1-3, maar gaven de 2-3 weg waardoor we dat déjà vu-gevoel kregen. Dan is het lekker en zeer verdiend dat we hem alsnog over de streep trekken." 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand