FC Twente-speler afwezig: "Hij is zaterdag geblesseerd geraakt"

Ricky van Wolfswinkel, Daouda Weidmann en Kristian Hlynsson
Ricky van Wolfswinkel, Daouda Weidmann en Kristian Hlynsson Foto: © BSR Agency

FC Twente zal zich snel moeten herpakken na de 3-2 nederlaag tegen Ajax van zondag. Donderdagavond komt de ploeg van John van den Brom opnieuw in actie, in de bekerwedstrijd tegen Rohda Raalte.

"Voor die club is het het mooiste lot wat ze hebben kunnen krijgen. Go Ahead is de club uit de buurt, maar die zijn nog vrijgeloot, omdat ze Europees hebben. Dan kijk je verder voor Rohda Raalte en dan is FC Twente in de buurt", zegt Leon ten Voorde in De Ballen Verstand. "In Raalte wonen ook FC Twente-supporters. Ik geloof dat er 4.000 mensen op af komen. Er waren officieel maar 200 kaarten voor FC Twente-supporters. Maar er gaan er veel meer naartoe."

De clubwatcher verwacht dat er donderdag wel wat andere namen zullen spelen. "Lammers? Dat is mijn gevoel, dat Lammers gaat spelen. Ik had heel graag gehad dat Weidmann zou gaan spelen. Daar kreeg ik ook al vragen over. Hij is zaterdag op de training geblesseerd geraakt. Hij ontbrak vorige week tegen NEC omdat hij ziek werd. Heel vervelend. Zaterdag raakte hij geblesseerd. Wat hij precies heeft is nog niet duidelijk, net als hoe lang het zal duren. Ik weet alleen dat hij dus zaterdag geblesseerd is geraakt", onthult Ten Voorde.

"Je speelt zondag bij FC Groningen, dus er zullen wel wat andere jongens op het veld komen. Ik denk dat Lemkin wel een keer gaat spelen. Ik verwacht dat Bas Kuipers en Daan Rots gaan spelen. Naci Ünüvar gaat spelen, Verschueren gaat spelen. Maar dat zijn enorme aannames op maandagmorgen", voorspelt hij.

Lees meer:
0 reacties